ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ με εμπειρία σε έργα οδοφωτισμού

Η Αναπτυξιακή Ε.Π.Ε με διακριτικό τίτλο «Com&Com», αποτελεί εταιρεία με πολυετή εμπειρία στη σύνταξη οικονομικοτεχνικών μελετών οδοφωτισμού. Στα πλαίσια διερεύνησης του Τμήματος, αναζητεί ένα (1) στέλεχος για την θέση του Συμβούλου Μηχανικού με εμπειρία σε έργα οδοφωτισμού.

Αρμοδιότητες:

-Εκπόνηση μελετών οικονομικής απόδοσης και αυτοματοποίησης συστημάτων ηλεκτροφωτισμού κοινόχρηστων χώρων, ΣΕΑ

Απαραίτητα προσόντα:

-Τουλάχιστον 5ετή αποδεδειγμένη εμπειρία σε έργα συναφούς αντικειμένου

-Πτυχίο ΑΕΙ Ηλεκτρολόγου ή/και Μηχανολόγου Μηχανικού

-Μεταπτυχιακό δίπλωμα ειδίκευσης συναφούς αντικειμένου θα συνεκτιμηθεί.

-Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ.

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

-Οργανωτικές ικανότητες και προσοχή στη λεπτομέρεια, αναλυτική & συνδυαστική σκέψη

-Επικοινωνιακές ικανότητες (γραπτός & προφορικός λόγος)

-Ικανότητα εργασίας σε ομάδες και επίτευξης αποτελεσμάτων σε συνθήκες πίεσης.

-Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες

-Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές:

- Ελκυστικό πακέτο αποδοχών

- Φιλικό, δημιουργικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

- Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης

- Ευκαιρία επίτευξης μακροχρόνιας καριέρας

Ιστοσελίδα εταιρίας: https://comncom.gr

Αποστολή βιογραφικών: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι θέσεις αφορούν την κάλυψη αναγκών στα κεντρικά γραφεία της εταιρείας στην Θεσσαλονίκη αλλά και στο υποκατάστημα της Αθήνας.

Εκτύπωση