ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ISO

Η εταιρεία Αναπτυξιακή Ε.Π.Ε με διακριτικό τίτλο «Com&Com», με πολυετή εμπειρία σε έργα πιστοποίησης φορέων δημοσίου και ιδιωτικού φορέα σύμφωνα με τα Διεθνή Πρότυπα ISO, αναζητεί ένα (1) στέλεχος για την θέση του Συμβούλου Πιστοποίησης συστημάτων ISO.

Αρμοδιότητες:

Πιστοποίηση φορέων δημοσίου και ιδιωτικού φορέα σύμφωνα με τα Διεθνή Πρότυπα ISO, όπως τα ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, κ.λπ.

Απαραίτητα προσόντα:

-Πτυχίο Οικονομικής Κατεύθυνσης, Διοίκησης Επιχειρήσεων

-Τουλάχιστον 2ετή εμπειρία σε ISO 9001, ISO 27001, ISO 14001 κ.α.

-Μεταπτυχιακό δίπλωμα ειδίκευσης συναφούς αντικειμένου θα συνεκτιμηθεί.

-Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

-Οργανωτικές ικανότητες και προσοχή στη λεπτομέρεια, αναλυτική & συνδυαστική σκέψη

-Επικοινωνιακές ικανότητες (γραπτός & προφορικός λόγος)

-Ικανότητα εργασίας σε ομάδες και επίτευξης αποτελεσμάτων σε συνθήκες πίεσης.

-Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες

-Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές:

- Ελκυστικό πακέτο αποδοχών

- Φιλικό, δημιουργικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

- Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης

- Ευκαιρία επίτευξης μακροχρόνιας καριέρας

Ιστοσελίδα εταιρίας: https://comncom.gr

Αποστολή βιογραφικών: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι θέσεις αφορούν την κάλυψη αναγκών στα κεντρικά γραφεία της εταιρείας στην Θεσσαλονίκη αλλά και στο υποκατάστημα της Αθήνας.

Εκτύπωση