ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ DPO/GDPR

Η εταιρεία Αναπτυξιακή Ε.Π.Ε με διακριτικό τίτλο «Com&Com», με πολυετή εμπειρία σε έργα συμβουλευτικών υπηρεσιών φορέων ιδιωτικού ή δημοσίου φορέα βάση του GDPR, αναζητεί ένα (1) στέλεχος για την θέση του Συμβούλου με εμπειρία σε θέματα σχετικά με τον DPO/GDPR.

Αρμοδιότητες:

Συμβουλευτικές υπηρεσίες φορέων ιδιωτικού ή δημοσίου φορέα, βάση του GDPR

Απαραίτητα Προσόντα:

-Πτυχίο Πανεπιστημίου Νομικής Σχολής ή Διοίκηση Επιχειρήσεων ή Οικονομικών.

-Τουλάχιστον 3ετή γενική εργασιακή εμπειρία

-Τουλάχιστον 2ετή εμπειρία στη διαδικασία συμμόρφωσης με τον Γενικό Κανονισμό Προσωπικών Δεδομένων

-Τουλάχιστον 1έτος εμπειρία DPO, Υπευθύνου Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων

-Τουλάχιστον διετή εμπειρία σε Διαγωνιστικά Θέματα.

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

-Οργανωτικές ικανότητες και προσοχή στη λεπτομέρεια, αναλυτική & συνδυαστική σκέψη

-Επικοινωνιακές ικανότητες (γραπτός & προφορικός λόγος)

-Ικανότητα εργασίας σε ομάδες και επίτευξης αποτελεσμάτων σε συνθήκες πίεσης.

-Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες

-Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές:

- Ελκυστικό πακέτο αποδοχών

- Φιλικό, δημιουργικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

- Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης

- Ευκαιρία επίτευξης μακροχρόνιας καριέρας

Ιστοσελίδα εταιρίας: https://comncom.gr

Αποστολή βιογραφικών: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι θέσεις αφορούν την κάλυψη αναγκών στα κεντρικά γραφεία της εταιρείας στην Θεσσαλονίκη αλλά και στο υποκατάστημα της Αθήνας.

Εκτύπωση